لیست درسهای گروه : دوره تخصصی بازیگری

مقررات عمومی

۱- رعایت کامل موازین شرع مقدس اسلام و قوانین عرف جامعه اسلامی

۲- حفظ حرمت محیط آموزشی

۳- همکاری کامل با مسئولین مؤسسه، واحد انتظامات و رعایت احترام متقابل

۴- رعایت نظافت محل کلاس، راهروها و محیط آموزشی

۵- عدم استعمال دخانیات در محوطه مؤسسه

۶- عدم تجمع دانشجویان در مقابل درب‌های ورودی و سلب آسایش همسایگان

خواهران

۱- رعایت دقیق و کامل حجاب و پوشش اسلامی

۲- استفاده از مانتو و شلوار بلند و آزاد با رنگ‌های مناسب محیط آموزشی

۳- عدم استفاده از لوازم آرایشی، زیورآلات و لاک ناخن

۴- عدم استفاده از هرگونه کفش‌های پاشنه بلند و جلوباز

برادران

۱- رعایت پوشش اسلامی به طور کامل

۲- عدم پوشیدن البسه تنگ، چسبان و آستین کوتاه و کروات

۳- ممنوعیت آرایش موها به سبک غربی

مقررات آموزشی

۱- دانشجو مجاز به حداکثر سه جلسه غیبت در طول هر دوره آموزشی می‌باشد و چنانچه غیبت‌های ایشان از حد مجاز تجاوز کند مدرک پایان دوره برای ایشان صادر نخواهد شد.

۲- تغییر کلاس تا قبل از اعلان شروع دوره بلامانع است و از زمان شروع تا گذشت یک جلسه از کلاس منوط به تأیید مدیر آموزش می‌باشد و پس از آن امکان‌پذیر نیست.

تبصره: تغییر کلاس فقط به دوره‌هایی که در تقویم آموزشی مؤسسه تعریف شده‌اند امکان‌پذیر است و در غیر این صورت پیگیری شروع دوره‌های جدید و قطعی نمودن تغییر کلاس به عهده دانشجو می‌باشد.

۳- انصراف از حضور در دوره تا قبل از اعلان شروع دوره بلامانع است و کل شهریه پرداختی مسترد می‌گردد. از زمان اعلان شروع تا قبل از شروع دوره ۳۰ درصد از کل شهریه از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می‌گردد و پس از شروع دوره انصراف و استرداد شهریه امکان‌پذیر نیست.

۴- چنانچه به دلیل عدم رعایت قوانین آموزشی و انضباطی مؤسسه سه مرتبه تعهدنامه کتبی در پرونده آموزشی دانشجو ثبت گردد از ادامه حضور ایشان در دوره ممانعت به عمل خواهد آمد و شهریه پرداختی مسترد نمی‌شود و ایشان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت‌نام

۱- کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- کلی آخرین مدرک تحصیلی

۴- کپی مدارک مرتبط

۵- دو قطعه عکس پرسنلی

در صورتی که مدارک فوق تا پایان دوره تحویل واحد ثبت‌نام نشود، مؤسسه هیچ مسئولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

در پایان دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود ...

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود .

اهداف دوره

دوره بازیگری  به مدت 144 ساعت در 9 ماه و  سه دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون و اجرای نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره اول یک میلیون تومان هزینه دوره دوم یک میلیون تومان و هزینه دوره سوم 2.5 میلیون تومان می باشد 

دوره اول تخصصی بازیگری

دوره اول  مدت سه ماه 48 ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای چهارشنبه ساعت 17 تا 20 و پنج شنبه از ساعت14 تا 20.30 شرکت در این دوره برای تمامی هنرجویان الزامیست.

در این دوره دانشجویان دروس پایه بازیگری را سپری خواهند کرد. پس از پایان دوره اول از دانشجویان آزمون گرفته می شود در صورت قبولی می توانند در دوره دوم شرکت کنند

1.مقدماتی صدا و بیان / استاد: آرش آبسالان  / تعداد جلسات: 10 جلسه

2.مقدماتی بدن و حرکت / استاد: رضا کشاورز / تعداد جلسات: 10 جلسه

3.مقدماتی بازیگری در تئاتر / استاد: ایوب آقاخانی / تعداد جلسات: 10 جلسه

4.مقدماتی بازیگری در سینما و تلویزیون / استاد: نیما رئیسی / تعداد جلسات: 5جلسه

5.اکت شناسی / استاد : آرش آبسالان / تعداد جلسات: 5 جلسه

دوره دوم تخصصی بازیگری

دوره دوم مدت سه ماه 48 ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 تا 20.30 در این دوره اساتید به صورت تخصصی به ادامه مباحث دوره پیشین می پردازند و دانشچویان  با مباحث حرفه ای تئاتر بیشتر از پیش آشنا می شوند. 

 1.مواجهه با متن / استاد: آرش آبسالان / تعداد جلسات: 5 جلسه

2. اکت شناسی / استاد: آرش آبسالان / تعداد جسات: 5 جلسه

3.نمایش بدون دیالوگ / استاد: رضا کشاوز / تعدادجلسات: 10 جلسه

4.اصول بازیگری در تئاتر / استاد: ایوب آقا خانی / تعداد جلسات: 10 جلسه

5.اصول بازیگری در سینما و تلویزیون / استاد: نیما رئیسی / تعداد جلسات: 10 جلسه

دوره سوم تخصصی بازیگری

مدت سه ماه 48 ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 تا 20.30 دانشجویانی  در این دوره شرکت خواهند کرد که توسط اساتید تائید و پیشنهاد می شوند.

دانشجویان منتخب در یک پروژه تولید تئاتر، فیلمکوتاه و نمایش رادیویی شرکت خواهند کرد.  در پروژه فوق الذکر یکی از اساتید  به عنوان استاد راهنما شرکت خواهد داشت 1.پروژه تولید تئاتر 2.پروژه تولید فیلم کوتاه 3.پروژه تولید نمایش رادیویی

 

مدت ساعت دوره

روزهای چهارشنبه ساعت 17 تا 20  و پنج شنبه 14 تا 20  برگزار می شود  از دوره دوم به بعد در پایان دوره ازمون عملی برگزار می شود و در پایان دوره کارنامه و گواهینامه پایان دوره از دانشکده خبر و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود

شروع دوره از چهارشنبه 28 تیراولویت بر اساس ثبت نام در سایت می باشد


نکته شماره 1 : جهت ثبت نام در دوره ها ابتدا ترم مورد نظر خود و در صورت داشتن پکیج ، پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و در لیست کلاس ها تیک کلاس مد نظر را فعال کرده و سپس یکی از نحوه های های پرداخت را انتخاب نمایید .
نکته شماره 2 : کلاس هایی که دارای علامت در کنار نام کلاس هستند ، دارای فایل بوده و غیرحضوری می باشند و پس از خرید می توانید از ستون سمت چپ به منوی دسترسی اعضا مراجعه نموده و سپس گزینه « کلاس های من » را انتخاب نمایید و کلاسهایی که فایل داشته باشند ، بر روی لینک مشاهده فیلم ها کلیک نمایید . .
انتخاب ترم :
انتخاب عنوان تاریخ