اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره25) 20 مرداد 96

 

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه 23 مرداد  می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (وحید رستگار)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ، جمعه ها  ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، جمعه ها، ۳۶ ساعت ،از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای جمعه، ۲۴ ساعت ،ساعت ۱۰ تا ۱۷

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از 27 مرداد ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح 20 مرداد  می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

 

نام

نام خانوادگی

مينا

احدي پرست

زهرا

اله دادی

مرتضی

الیاس فرد

گندم کار

آرمین

زهرا

بابائی

فاطمه

پاکدامن

علمدار

پروين(ستاره)

حبیبه

تدین

معصومه

تنها

حسام

توسلي

علی

جبله

علی

جبلی

مژگان

جودکی

بابک (علی)

چکام

مهناز

حاتم نهاوندی

سارا

حسن پور

ابراهیم

حسنی

حسین

حسینی

مهدیه

حیدری

نیما

خان بابایی

شکوه

خسرویان

محسن

خلیلی

ژوبین

دارابیان

مهدی

درزینی

فاطمه

ذاکری

عاطفه

رامین

طاهره

رستگاری

ليلا

رستمي

راضیه (رز)

رئیسی

افشین

زارعی

علی

زینلی

حسین

ساعدی

سحر

مداحی

سحر

سکوتی

تهمينه

سلاميان

کیکاووس

سلطان پور

مریم

سلگی

موسوی

سمیه سادات

علی

شاکری

زینب

شمس الدینی

دنيا

صالح

سحر

صدیقی

مریم

صفاران خوزانی

پوريا

طاهري

سيد احسان

طباطبايى

مسعود

عبادی

علی

علوی مهر

نجمه

علی آبادی

شادي

فتحي

اسماعیلیان

فرشته

زهرا

فرهادمهر

نفیسه

قربانی

علی

قنبری

محمدرضا

کامرانی شفیق

سمانه

کرم دوست

بابک

کرمی

علیرضا

کریمی خالدی

ازاده

کیان کاشانی

میثم

محبانی

اسلامی اجقان

محمد اسماعیل

زهرا

محمدى

الهام

محمدی

فرزانه

محمدی

رویا

مظفری

مهسا

مظلوم

عماد

مکلاهی

نوا

ملکی

حمیدرضا

موثقی

مریم

میقانی

مجید

نظری

فاطمه

نعیمی

سيدغلامرضا

هاشمي فرد

توکلی

یاسمن

محدثه

یحیی پور

 

 

   
   
 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
تست گویندگی خبر
درباره مدرسه عالی رسانه
آدرس موسسه
تماس با ما
ایمیل موسسه
ساعت کار موسسه
متن فوتر
تلفن هدر
تفکر نقادانه1
شروع دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»(دوره31) 28مهر 96
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :

صفحات بلاگ
دوره های دیگر مدرسه عالی رسانه
محتوای سوالات تست
رویدادها
محتوای تست های غیرحضوری
محتوای تست های حضوری
تست حضوری گویندگی و اجرا
تست غیرحضوری گویندگی و اجرا
تست حضوری دوبله
تست غیرحضوری دوبله
دوره دوبله
دوره های عکاسی
دوره های خبرنگاری
دوره های گویندگی و اجرا
اخبار و اطلاعیه های تست ها
اعلام اسامی پذیرفته شدگان
اخبار و اطلاعیه دوره ها
محتوای دوره ها