اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره28 و 29) 10 شهریور 96

 

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ پنج شنبه 16 شهریور  می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره 28 پنج شنبه ها ساعت 14 تا 20 

دوره 29 جمعه ها ساعت 10 تا 17

 

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، ۳۰ ساعت 

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ۲۴ ساعت 

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته ، ۲۴ ساعت 

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (وحید رستگار)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته  ، ۲۴ ساعت 

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته  ، ۲۴ ساعت

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، ۲۴ ساعت 

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، ۳۰ ساعت 

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته  ، ۲۴ ساعت 

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته،۲۴ ساعت

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، ۳۶ ساعت 

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته ۲۴ ساعت 

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته  ،۲۴ ساعت 

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، ۳۰ ساعت  شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها  جمعه از 24 شهریور ، ساعت ۱۰ تا ۱۷

شروع دوره های پنج شنبه از 23 شهریور ساعت 14 تا 20

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح 10 شهریور

 می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم یا روز های پنج شنبه یا جمعه ثبت نام کنند

نام

نام خانوادگی

اسما

 نیک نژادی

محمد جواد

احمد معظم

هانا

استيفايي

احسان

اوسیوند

زهرا

برزگر

عطیه

بزاززاده

ناتالی

بغوسیان

سما

بیات

سعید

بیدقی

سعید

بیلغی

محمد هادی

تبرزد

ستاره

جعفری

محمد تقی

جلیلی صفت

شیرین دخت

جمشیدی لاریجانی

رضوان

جوهری

حامد

چهکندی نژاد

سید عبدالله

حسینی

سید سادات

حسینی

فهیمه

حمیدی فرد

سعیده

خسروجردی

علي

دريكوند

محدثه

دلجو

کیانوش

ذاکری

سیده مریم

رحیمی

الهه

روح الامینی

مهدی

رودکی

یاسر

ساجدی رئیسی

سینا

سبزی

دادسرشت

سحر

محدثه

سلیمی

زهرا

سمیدی

کاظم نژاد فرد

شاهین

دانیال

شجاعی

مصطفی

شمیرانی

مهسا

شهبازی

محدثه

صادقی مقدم

محمد مهدی

صالحی

فرناز

صبری

احمد

صفري

مطهره

صفری

وحید

طاولی

رضا

عاملی

مجید

عباسی

حمید

عباسیان

مجتبی

عطائی

سید حمید

علماء

مهدی

قاسمی

سارا

قهرمانی

حبيب

كاري

سحر

کاری

نادر

کاظمی

نفیسه

کریمی

احمدرضا

کوشکی

راضیه

کوهستانی نژاد

محمدی

مائده

سعید

محرابی

روزبه

مرادطلب

ازاده

مرتضی

علیرضا

مظاهری

اعظم

معتمد

علیرضا

مفاخری

فیض شاهی

مهشید

سیداحمدرضا

موسوی

امیر حسین

موسوی

لیلا

مومن

میلاد

نعمت پرور

فرشته

نوروزی

مريم

نوريان كفشگري

اسماعیل

همایونی

مرسانا

وحیدی نژاد

 محدثه

طاهری

 

 

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
تست گویندگی خبر
رسانه نت
آدرس موسسه
تماس با ما
ایمیل موسسه
ساعت کار موسسه
متن فوتر
تلفن هدر
تفکر نقادانه1
شروع دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»(دوره31) 28مهر 96
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :

صفحات بلاگ
دوره های دیگر مدرسه عالی رسانه
محتوای سوالات تست
رویدادها
محتوای تست های غیرحضوری
محتوای تست های حضوری
تست حضوری گویندگی و اجرا
تست غیرحضوری گویندگی و اجرا
تست حضوری دوبله
تست غیرحضوری دوبله
دوره دوبله
دوره های عکاسی
دوره های خبرنگاری
دوره های گویندگی و اجرا
اخبار و اطلاعیه های تست ها
اعلام اسامی پذیرفته شدگان
اخبار و اطلاعیه دوره ها
محتوای دوره ها