لیست درسهای گروه : دوره آموزش صفحه آرایی مطبوعاتی
در پایان دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود ...

آشنایی با اصول و تکنیک های صفحه آرایی ، ویرایش عکس برای مطبوعات ، پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود .

سرفصل و محتوی دوره

شروع کار با نرم افزار ایندیزاین، ایجاد یک سند و تنظیمات نمایشی آن، ایجاد صفحات سند و تنظیمات مربوط به آن ، پردازش و ویرایش متن، جای دهی تصاویر در سند، کار با اشیاء و تنظیمات آن، مدیریت رنگ در اسناد، ایجاد سبک برای خط دوره ترکیب اشیاء، کار با مسیرهای برداری و ایجاد جدول، ایجاد سبک و تنظیمات آن، ویرایش سند قبل از چاپ، خروجی گرفتن از سند.

اهداف دوره

مراحل تفکر، تحقیق، خلق ایده، پالایش، نمونه سازی، اجرای نهایی

مکان و محل برگزاری دوره

مدرسه عالی رسانه

مدت ساعت دوره

5 جلسه 3 ساعته یک شنبه ها از ساعت 17 الی 20


نکته شماره 1 : جهت ثبت نام در دوره ها ابتدا ترم مورد نظر خود و در صورت داشتن پکیج ، پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و در لیست کلاس ها تیک کلاس مد نظر را فعال کرده و سپس یکی از نحوه های های پرداخت را انتخاب نمایید .
نکته شماره 2 : کلاس هایی که دارای علامت در کنار نام کلاس هستند ، دارای فایل بوده و غیرحضوری می باشند و پس از خرید می توانید از ستون سمت چپ به منوی دسترسی اعضا مراجعه نموده و سپس گزینه « کلاس های من » را انتخاب نمایید و کلاسهایی که فایل داشته باشند ، بر روی لینک مشاهده فیلم ها کلیک نمایید . .
انتخاب عنوان تاریخ