لیست درسهای گروه : دوره آموزش عکاسی با تلفن همراه
سرفصل و محتوی دوره

مفاهیم عکاسی چرا عکس می‌‌گیریم؟

تاریخچه‌ی عکاسی از آغاز تا امروز

تاریخچه‌ی عکاسی با موبایل

کاربردهای دوربین موبایل

آیا یک عکس موبایلی می‌تواند یک اثر هنری یا رسانه‌ای باشد؟ آشنایی با دوربین گوشی‌های موبایل جرا عکاسی با موبایل؟ / سخت‌افزارها / گوشی‌ها / بهترین انتخاب‌ها / مزایا و محدودیت‌ها قوائد و قوانین عکاسی با موبایل مفاهیم عمومی عکاسی شامل سوژه / نور / رنگ / ترکیب‌بندی و ویژگی خاص آنها در دوریبن موبایل ثبت عکس با نرم‌افزارهای موبایل اپلیکیشن‌های داخلی موبایل‌هاهیپستامتیک / کمرا + / اسلو کمرا / پرو کمرا نرم‌افزارهای ویرایش عکس موبایل اسنپ سید / فوتوشاپ اکسپرس / اوجی‌جی‌ال / فوتو بلند سبک‌های عکاسی با موبایل آدم‌ها و پرتره‌ها / عکاسی شهری / منظره / معماری / پانورما و HDR / تصویرسازی و هنر مدرن / خبری

اهداف دوره

در این دوره مخاطبان ضمن آشنایی با مفاهیم عمومی عکاسی، با پیشرفت‌های سریع عکاسی دیجیتال و کاربردهای آن در دنیای ابزارهای همراه آشنا شده، اصول عکاسی با دوربین تلفن‌های همراه را فراهم خواهند گرفت. آشنایی با سخت‌افزارهای معمول، نرم‌افزارهای عکاسی، ویرایش، انتشار و به اشتراک‌گذاری عکس‌ها در دنیای مجازی از جمله مباحث مطرح شده در این دوره است و نهایتا شرکت‌کننده‌ی این دوره با مفاهیم روایت و خلق داستان با عکاسی موبایلی و سبک‌های آن آشنا شده و آمادگی ورود به گروه‌ها و رسانه‌های فعال در این زمینه را پیدا می‌کند.


نکته شماره 1 : جهت ثبت نام در دوره ها ابتدا ترم مورد نظر خود و در صورت داشتن پکیج ، پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و در لیست کلاس ها تیک کلاس مد نظر را فعال کرده و سپس یکی از نحوه های های پرداخت را انتخاب نمایید .
نکته شماره 2 : کلاس هایی که دارای علامت در کنار نام کلاس هستند ، دارای فایل بوده و غیرحضوری می باشند و پس از خرید می توانید از ستون سمت چپ به منوی دسترسی اعضا مراجعه نموده و سپس گزینه « کلاس های من » را انتخاب نمایید و کلاسهایی که فایل داشته باشند ، بر روی لینک مشاهده فیلم ها کلیک نمایید . .
انتخاب پکیج :
انتخاب عنوان تاریخ