اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۳۱ فرودین ۹۶

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۴ اردیبهشت می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه  ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان ۱(علی شجره – امیر صباغیان) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ،۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (سعید ذهنی)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

 

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا۲۰

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

 

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ،۱۴ تا ۲۰ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(علی شجره – امیر صباغیان) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از ۷ اردیبهشت ، روزه هایپنج شنبه ۱۴تا ۲۰

 

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح ۳۱ فرودین می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

اسامی پذیرفته شدگان

نام نام خانوادگی
فاطمه ابراهیمی
امیر احمد احمدی
ایمان اراسته
سمانه اسدی
امیررضا اسفندیاری
اناهیتا اصل زعیم
شیرین افشاری
محمد امینی
محمدرضا انصاری
فرزانه ایلانلو
سحر بابایى
عباس باقری
اسد بالنگ
فاطمه برات زاده
مهرناز بهاری
مرضیه جعفری
سهیل جمشیدی
افسانه حاجی پورخمسه
سعیده حسین زاده
گلریز حسینی منش
ناهید خادمی
هلنا خطیبی
مهلا خلیل نژاد
زهرا دشتی پور
ندا دیده ور
مریم رضازاده
مونا رضوی
سوسن رفیعی
آمنه روشن آزاده
محمدعلی زاهدی
سارا زینلو
سپیده زیبادل
سولماز سپهری
سروش سرمد
اسیه سلطانى
طیبه سلمانی
سحر سمیعانی
عباس سوری
محیا سادات سید باقر ناظری
پویا سید سلیمانی
شاندیز شاهینی
غزل شریفی
سمیه صالح ابادی
سمانه صمدی
مرجان عابدینی
راحله عباسی
ملیکا عباسیان
سارا عرب
فاطمه عزیزی
هدی عقیقی
کریم عیوض خانی
امیر غلامرضایی
بهاره فتاحی مطلق
زهرا فلاح زاده
لیلا فیروزمند
اکرم قربی
سمیه قنبری
فائزه کرمی
مرتضی کی قبادی
سحر گل محمدی
مهسا لک
ایمان لواشی
راحله محبوبی
ملیحه محسنی
فهیمه سادات محمودی
لیلی مرادنسب
امیر حسین موحدی
سعیده سادات موسوی
فاطمه میرزابیگی
سمیرا نصیری
مهدی هنرمند
محمدرضا وثوقی


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
تست گویندگی خبر
رسانه نت
آدرس موسسه
تماس با ما
ایمیل موسسه
ساعت کار موسسه
متن فوتر
تلفن هدر
تفکر نقادانه1
شروع دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»(دوره31) 28مهر 96
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :

صفحات بلاگ
دوره های دیگر مدرسه عالی رسانه
محتوای سوالات تست
رویدادها
محتوای تست های غیرحضوری
محتوای تست های حضوری
تست حضوری گویندگی و اجرا
تست غیرحضوری گویندگی و اجرا
تست حضوری دوبله
تست غیرحضوری دوبله
دوره دوبله
دوره های عکاسی
دوره های خبرنگاری
دوره های گویندگی و اجرا
اخبار و اطلاعیه های تست ها
اعلام اسامی پذیرفته شدگان
اخبار و اطلاعیه دوره ها
محتوای دوره ها