زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره دوبله 13مهر96

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست ساعت 10 تا 12:30 روز پنج شنبه 13مهر

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه ساعت 12 از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت 12 روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام

نام خانوادگی

ساعت

 

سهیلا

صفوی مقدم

10:00

 

سیروس

یوسفی جم

10:00

 

بهنوش

شهسواری پور

10:00

 

شهرام

محبی

10:15

 

زهراناز

كمالى

10:15

 

زینب

ناصح

10:15

 

عبدالرضا

یعقوبی

10:30

 

آرین

سرخابی

10:30

 

محمدحسین

مددخانی

10:45

 

عليرضا

كاوياني راسخ

10:45

 

ناتالی

بغوسیان قزلجه

10:45

 

آرش

عابدینی

غیر حضوری

 

آستانه

مهدی

غیر حضوری

 

مجتبی

بزرگی پور

غیر حضوری

 

حقانی پناه

تلا

غیر حضوری

 

شفیعیون

درنا

غیر حضوری

 

آرین

سرخابی

غیر حضوری

 

امین

نوری

غیر حضوری

 

امیر

بهمن دار

غیر حضوری

 

محدثه

خجسته قاضی محله

غیر حضوری

 

سيد صالح

هاشمي

غیر حضوری

 

لعیا

عبدالهی

غیر حضوری

 

آرش

عدنانی

غیر حضوری

 

شیوا

مزیدی

غیر حضوری

 

فروغ

ذبیحی

غیر حضوری

 

عبداله

افشاری

غیر حضوری

 

زهرا

شالچی

غیر حضوری

 

حسین

سلیمانی احمدآباد

غیر حضوری

 

امیر حسین

موحدی

غیر حضوری

 

ازاده

حق بین

غیر حضوری

 

ریحانه

رمضان دوست

غیر حضوری

 

نوید

سلیمی

غیر حضوری

 

محمد

قاسم زاده

غیر حضوری

 

فاطمه

نصرالهی

غیر حضوری

 

عسل

نعیمی

غیر حضوری

 

امید

قلی زاده

غیر حضوری

 

نغمه

صغیرزمهریر

غیر حضوری

 

علی

علایی

غیر حضوری

 

مهدی

خالقی

غیر حضوری

 

مینا

نعمتی تبار

غیر حضوری

 

بهناز

رهسپار

غیر حضوری

 

امیر

ایمانوردی

غیر حضوری

 

اعظم

بارونیان

غیر حضوری

 

تهمینه

رنجبر

غیر حضوری

 

فاطمه

امیرانی

غیر حضوری

 

ازاده

رستگار

غیر حضوری

 

بیژن

زمانی

غیر حضوری

 

امید

طجرلو

غیر حضوری

 

سپیده

کریمی

غیر حضوری

 

مهرگان

معزز

غیر حضوری

 

رضا

بیشه

غیر حضوری

 

قاسم

پیلتن

غیر حضوری

 

علی

جاودسخن

غیر حضوری

 

 

 

 

 

     
 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
ورود اقتصاد به فاز جدید
پنج اتفاق جدید در اقتصاد ایران
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :