اسامی پذیرفته شدگان هفدهمین دوره دوبله 13مهر 96

توجه :

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام :

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه 17 مهر

شروع دوره پنج شنبه 20 مهر

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام کنند . در دو گروه ۱۵ نفره

در صورت تکمیل ظرفیت ۳۰ نفر دوره جدید پنج شنبه ها صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می شود اولویت با ثبت نام در سایت می باشد

 

 

این دوره در چهار ترم و در مجموع در 48 ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیر دوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله 3 تا 10 فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

ظرقیت دوره 24 نفر است که در دو گروه 12 نفره کلاس ها برگزار می شود و براساس اولویت در ثبت نام خواهد بود -  در صورت تکمیل ظرفیت ۲۴ نفر دوره جدید پنج شنبه ها صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می شود اولویت با ثبت نام در سایت می باشد   

دوره دوبله 1

چهار هفته؛ پنج شنبه ها ساعت 14 تا 18

چهار جلسه فن بیان استاد علی شجره 

 چهار جلسه ، تکنیک های دوبله  استاد علی اصغر قره خانی 

 

دوره دوبله 2

چهار هفته پنج شنبه ها ساعت 14 تا 17:30 

چهارجلسه ، تربیت حس و صدا بازیگری نیما رییسی 

دوره دوبله 3

چهار هفته؛پنج شنبه ساعت 17:30 تا 20:30

چهار جلسه ، کارگاه دوبله اردشیر منظم 

 

دوره دوبله 4

چهارهفته، پنج شنبه ها ساعت 17:30 تا 20:30 

چهار جلسه ، اردشیر منظم 

 

 

ثبت نام دوره تخصصی دوبله

نام

نام خانوادگی

عبداله

افشاری

مجتبی

بزرگی پور

ناتالی

بغوسیان قزلجه

امیر

بهمن دار

تلا

حقانی پناه

ازاده

حق بین

محدثه

خجسته قاضی محله

درنا

شفیعیون

فروغ

ذبیحی

آرین

سرخابی

حسین

سلیمانی احمدآباد

زهرا

شالچی

بهنوش

شهسواری پور

سهیلا

صفوی مقدم

آرش

عابدینی

لعیا

عبدالهی

آرش

عدنانی

عليرضا

كاوياني راسخ

زهراناز

كمالى

مریم

کاشف

شهرام

محبی

محمدحسین

مددخانی

شیوا

مزیدی

مهدی

آستانه

امیر حسین

موحدی

زینب

ناصح

امین

نوری

فربد

هادیان

سيد صالح

هاشمي

عبدالرضا

یعقوبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
ورود اقتصاد به فاز جدید
پنج اتفاق جدید در اقتصاد ایران
پیش بینی آینده نرخ ارز
تحلیل وضعیت موجود کشور همراه با راه حل
آینده قیمت مسکن
تفاوت نرخ دلار در بازار آزاد با نرخ دلار کالا
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :